OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE W ROKU SZK. 2024/2025

Konto na które należy wpłacać wszelkie należne opłaty dotyczące przedszkola to:

Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka

ul. Chrobrego 50

ALIOR BANK

72-2490-0005-0000-4500-9226-5288

lub w kasie przedszkola.

W tytule wpłaty należy wpisać: Nazwisko i imię dziecka, miesiąc, czesne +wyżywienie = kwota

Na opłaty składają się:

Wpisowe:

600,00 zł. – opłata wstępna pobierana przy podpisaniu umowy (bezzwrotna)- płatna jednorazowo na cele rozwoju placówki.

Opłata stała miesięczna (czesne):

790 zł. – płatne za okres od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca, nie ulega zwrotowi bez względu na ilość dni pobytu dziecka w przedszkolu.

Przedszkole umożliwia dziecku zorganizowane atrakcyjne zajęcia , w dobrze wyposażonych salach zabaw:

• ZAJĘCIA RYTMICZNO-TANECZNE
  • ZAJĘCIA KOREKCYJNE – FIZJOTERAPEUTA
  • WARSZTATY TEATRALNE
  • WARSZTATY PLASTYCZNE
  • KÓŁKO ZABAW LOGICZNYCH
  • JĘZYK ANGIELSKI – codziennie
  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE- TEATRZYKI
  • WARSZTATY KULINARNR – KUCHCIKOWO
  • WARSZTATY NAUKOWE – KRAINA EKSPERYMENTÓW
  • DOGOTERAPIA
  • KONCERTY MUZYCZNE – FILHARMONIA
  • ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE – NEUROLOGOPEDA
  • PEDAGOG SPECJALNY
  • PSYCHOLOG
  • OLIGOFRENOPEDAGOG

Opieka specjalistów: NEUROLOGOPEDA, FIZJOTERAPEUTA, PEDAGOG SPECJALNY, PSYCHOLOG, OLIGOFRENOPEDAGOG, DOGOTERAPEUTA

Opłata miesięczna za wyżywienie: 18,50 zł dziennie za cztery posiłki – śniadanie, drugie śniadanie , dwudaniowy obiad, podwieczorek, nielimitowane napoje do picia: woda mineralna /lub z sokiem, soki owocowe

W przypadku nieobecności dziecka ulega zwrotowi od drugiego dnia ciągłej nieobecności w placówce po uprzednim zgłoszeniu , w przypadku wcześniejszego zgłoszenia od pierwszego dnia nieobecności.
Uwzględniamy indywidualne diety dla dzieci z alergiami i inne – po konsultacji z naszą dietetyczką!
Miesięczna opłata za Przedszkole składa się z czesnego oraz kosztów wyżywienia jest płatna z góry, gotówką lub przelewem do 5-go dnia każdego miesiąca.