canstock14084769

OPŁATY ZA PRZEDSZKOLE W ROKU SZK. 2020/2021

Konto na które należy wpłacać wszelkie należne opłaty dotyczące przedszkola to:

Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka
ul. Chrobrego 50 65-052 Zielona Góra
ALIOR BANK 72-2490-0005-0000-4500-9226-5288

Lub w kasie przedszkola.
W tytule wpłaty należy wpisać: Nazwisko i imię dziecka, miesiąc, czesne +wyżywienie = kwota
[hr]

Na opłaty składają się:

Wpisowe:

300,00 zł. – opłata wstępna pobierana przy podpisaniu umowy (bezzwrotna)- płatna jednorazowo , pokrywa koszty wyposażenia dziecka oraz w pierwszym roku uczęszczania ubezpieczenie NW.

Opłata stała miesięczna (czesne):

500,00 zł. – płatne za okres od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca, nie ulega zwrotowi bez względu na ilość dni pobytu dziecka w przedszkolu.

[hr]
school-kids-coloring

Przedszkole umożliwia dziecku zorganizowane atrakcyjne zajęcia , w dobrze wyposażonych salach zabaw:

• RYTMIKA
  • ZAJ. KOREKCYJNE – FIZJOTERAPEUTA
  • WARSZTATY TEATRALNE
  • WARSZTATY PLASTYCZNE
  • KÓLKO ZABAW LOGICZNYCH
  • J. ANGIELSKI – codziennie
  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE- TEATRZYKI
  • WARSZTATY KULINARNR – KUCHCIKOWO
  • WARSZTATY NAUKOWE – KRAINA EKSPERYMENTÓW
  • DOGOTERAPIA
  • KONCERTY MUZYCZNE – FILHARMONIA
  • ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE – NEUROLOGOPEDA
  • PEDAGOG SPECJALNY
  • PSYCHOLOG
  • OLIGOFRENOPEDAGOG

Opieka specjalistów: LEKARZ PEDIATRA – badania przesiewowe 3x w roku,  i w razie potrzeb; NEUROLOGOPEDA, FIZJOTERAPEUTA , PEDAGOG SPECJALNY , PSYCHOLOG , OLIGOFRENOPEDAGOG, DOGOTERAPEUTA

Opłata miesięczna za wyżywienie : 12,00 zł. dziennie za cztery posiłki – śniadanie, drugie śniadanie , dwudaniowy obiad, podwieczorek, nielimitowane napoje do picia: woda mineralna /lub z sokiem, soki owocowe

W przypadku nieobecności dziecka ulega zwrotowi od drugiego dnia ciągłej nieobecności w placówce po uprzednim zgłoszeniu , w przypadku wcześniejszego zgłoszenia od pierwszego dnia nieobecności.
Uwzględniamy indywidualne diety dla dzieci z alergiami i inne – po konsultacji z naszą dietetyczką!
Miesięczna opłata za Przedszkole składa się z czesnego oraz kosztów wyżywienia jest płatna z góry, gotówką lub przelewem do 5-go dnia każdego miesiąca.