Nasze przedszkole to miejsce spotkań nie tylko dzieci, ale i całej rodziny.

Dołożymy wszelkich starań, aby nasi podopieczni byli kreatywni, otwarci na nowe doświadczenia i ludzi, byli osobami, które potrafią realizować swoje marzenia, a dzięki temu, osiągną sukces i szczęście.
Na różnego rodzaju zajęciach pobudzamy naturalną ciekawość świata naszych wychowanków poprzez tworzenie ciepłej, przyjaznej atmosfery. Kierujemy się w naszych działaniach indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Pomagamy kształtować charakter, rozwijamy samodzielność i odpowiedzialność.

Dbając o dobrą adaptację dziecka w przedszkolu, proponujemy zajęcia Akademii Przedszkolaka, przeznaczone dla dzieci od 2 do 3 roku życia. W obecności rodziców dziecko poznaje przedszkole, zdobywa pierwsze doświadczenia społeczne, oswaja się z nowym miejscem i jest zachęcane do wspólnych zabaw z rówieśnikami.

Zapraszamy młodych ludzi i ich rodziców do odwiedzenia naszej Akademii Przedszkolaka. Przekonacie się, że jest to miejsce, gdzie spełnią się wszystkie dziecięce marzenia. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00. Zapraszamy serdecznie